Dział Spedycyjno-handlowy

Jan Sidoruk 
CEO
mob. + 48 601 994 566
tel. + 48 85 679 31 37
fax. + 48 85 662 13 50
jan@jang-net.pl
skype jan.sidoruk

Dariusz Postołowicz
p.o. Kierownik Spedycji
mob. +48 601 997 533
tel. +48 85 679 33 47
fax. +48 85 662 13 50
darek@jang-net.pl
skype daryjusz1983

Małgorzata Sulewska
p.o. Kierownik Spedycji
mob. +48 601 994 126
tel. +48 85 679 33 47
fax. +48 85 662 13 50
gosia@jang-net.pl
skype gosiasulewska

Tadeusz Gierula
Specjalista ds. przewozów ponadgabarytowych
mob. +48 698 645 480
tel. +48 85 679 31 37
fax. +48 85 662 13 50
tadeusz@jang-net.pl
skype tadeusz.gierula

Adam Bzura
mob. +48 601994522
tel. +48 85 6792179
adam@jang-net.pl
skype: adamjangbzura

Katarzyna Bier
mob. +48 601 667 799
tel. +48 85 679 31 37
fax. +48 85 662 13 50
kasia@jang-net.pl
skype:kasia.jang

Joanna Olszewska
mob. +48 603785783
tel. +48 85 6793137
joanna@jang-net.pl
skype: joanna-221

Mirek Gawrysiuk
mob. +48 601999399
tel. +48 85 6793347
mirek@jang-net.pl
skype: live:mirek_389

Oddział w Poznaniu

Paweł Jędrzejczak
mob. +48 601 959 922
tel.+ 48 61 866 20 60
fax. +48 61 866 20 60
paweł@jang-net.pl
skype paweljedrzejczak1

Dział Księgowości

Justyna Sidoruk
mob. +48 601 999 444
tel. +48 85 679 21 79
fax. +48 85 662 13 50
justyna@jang-net.pl

Patrycja Szymborska
tel. +48 85 679 21 79
fax. +48 85 662 13 50
patrycja@jang-net.pl

Napisz do nas

[wpgdprc "Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę."]

Zadzwoń

tel. +48 85 679 31 37
fax. +48 85 662 13 50

Pon-Pt 8:00-16:00

Siedziba firmy

PPHU JANG Jan Sidoruk
Al. Jana Pawła II 72 lok. 4
15-704 Białystok

Informacje prawne

NIP: 543-17-48-059
REGON: 52213681