Od 20 lat pomagamy naszym

partnerom terminowo

realizować cele

Jesteśmy firmą transportowo – spedycyjną istniejąca od 2003 roku. Naszą główną specjalizacją jest transport międzynarodowy, głównie na terytorium Unii Europejskiej. Poza tym specjalizujemy się w transporcie krajowym i ponadnormatywnym. Działamy zgodnie z przepisami Polskiego Prawa Przewozowego i Międzynarodowej Konwencji CMR.

Powierzony nam towar jest ubezpieczony na 400 000 EUR. Jakość usług, które świadczymy potwierdza stale rosnąca liczba zadowolonych klientów.

Nasza flota składa się z 22 zestawów plandekowych wysokich na 3m,

oraz 20 naczep do przewozu zróżnicowanego towaru o rozmiarach ponadgabarytowych

PPHU JANG Jan Sidoruk to dobrze wyspecjalizowana i prężnie rozwijająca się firma, świadcząca usługi w sektorze transportu drogowego. Oferujemy usługi zarówno dla dużych i małych przedsiębiorstw.

Od 2003 roku sukcesywnie powiększamy naszą flotę i otwieramy się na nowe kierunki, dzięki czemu przemierzyliśmy niemal całą Europę, docierając do najbardziej nietypowych miejsc. Poprzez wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, jesteśmy gotowi sprostać wyzwaniom, jakie niesie branża transportowa.

Wyspecjalizowany szlak transportowy

Naszą główną specjalizacją jest transport międzynarodowy. Oferujemy usługi transportowe na terenie całej Europy, a w szczególności:

  • Niemcy,
  • Wielka Brytania,
  • Kraje Beneluksu,
  • Kraje Skandynawskie.

Tabor JANG jest wyposażony w nowoczesny system satelitarny GPS, który precyzyjnie określa położenie każdego pojazdu 24 godziny na dobę.

Zadzwoń
Wielka Brytania

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na tym szlaku.

Transport krajowy

Standardowy i ponadgabarytowy, w kraju i Europie.

Region bałtycki

Dzięki naszej lokalizacji mamy doskonały wylot na kraje z Regionu bałtyckiego.

Niemcy

Posiadamy wielu strategicznych partnerów z Niemiec.

Francja

Sprawnie zorganizowany transport.

Specjalizacje branżowe

Każda branża posiada swoją specyfikę i standardy, które wymagają zastosowania odpowiednich rozwiązań w transporcie. Dlatego staramy się dopasować nasze usługi do potrzeb klientów w wielu segmentach rynku. Nasi ludzie posiadają wieloletnie doświadczenie w wielu branżach a w szczególności w branży budowlanej i stolarskiej.

Ogromne doświadczenie w połączeniu z szerokim wachlarzem specjalistycznych naczep pozwala nam realizować najbardziej wymagające zadania dla naszych partnerów.

Pierwsze biuro przy ul. Swobodnej - rok 2011

Nasza Historia

Firma rodzinna

Historia firmy transportowo – spedycyjnej JANG to tak na prawdę historia rodzinna. Wierzymy, że podstawą udanej współpracy jest zaufanie, dlatego fundamentem naszej firmy są ludzie godni zaufania. Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci widzieli w JANG solidnego partnera, na którego zawsze można liczyć – jak w rodzinie.

Wieloletnie doświadczenie w branży transportowej nauczyło nas tego, że kluczową rolę w udanym biznesie stanowią ludzie. To co nas łączy to pasja. JANG tworzą doświadczeni specjaliści odnajdujący spełnienie w tym co robią najlepiej – w transporcie.

Pierwsze auto

Kiedy w 2003 roku zaczynaliśmy od małego biura i jednego zestawu plandekowego, wiedzieliśmy, że ciężka praca i odpowiednie decyzje pozwolą nam rozwinąć skrzydła w branży transportowej. Dlatego szczególnym sentymentem darzymy nasz pierwszy ciągnik, od którego zaczęła się cała historia JANG.

Od wielu lat jesteśmy rzetelnym partnerem wielu poważnych przedsiębiorstw i organizacji.

Pierwszy zestaw plandekowy - rok 2003
MANy TGX zasilają flotę JANG - rok 2020

Nowe inwestycje

Najnowsze ciężarówki MAN TGX

Rok 2020 to czas niepewności spowodowanej pandemią COVID-19. Robimy wszystko aby nasi partnerzy biznesowi mieli pewność, że pracują z najlepszymi i najrzetelniejszymi przewoźnikami z branży. Dlatego w tym roku zainwestowaliśmy w rozbudowę floty.

Na nas zawsze można liczyć.