Profesjonalny i nowoczesny tabor

Wszystkie ciągniki JANG wyposażone są w naczepy typu MEGA 100m3 o wysokości wewnętrznej 3,00m. Każda z naszych naczep posiada system BDE ( Back Door Extension). Jest to rozwiązanie polegające na rozsuwanych słupkach, które pozwala maksymalnie wykorzystać całą powierzchnię ładunkową naczepy i ułatwia załadunek nietypowych towarów. Dzięki temu, przy załadunku drzwi rozsuwają do 3,4m.

Poznaj system BDE

Niezawodna flota

Bezpieczny i profesjonalny tabor to fundament naszej działalności, dlatego regularnie inwestujemy w rozwój floty. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niezawodny tabor jest kluczowy w sprawnej i niezawodnej realizacji zleceń. JANG to 22 ciągniki typu low-deck marki MAN.

Wszyscy kierowcy JANG posiadają odpowiednie kompetencje i uprawnienia do przewozu materiałów niebezpiecznych, których przewóz jest albo zabroniony, albo dopuszczony jedynie na warunkach określonych specjalnymi przepisami.

Bezpieczny transport

Stosujemy się bezwzględnie i restrykcyjnie do wszystkich międzynarodowych norm bezpieczeństwa. Posiadamy niezbędne certyfikaty oraz dbamy o bezpieczeństwo zarówno ludzi jak i towaru, który przewozimy. Wszystkie ciągniki JANG spełniają wymagania ekologiczne i posiadają certyfikaty normy emisji spalin EURO 5 oraz EURO 6.

Współpracę opieramy na zaufaniu i solidności. Towar, który jest nam powierzony zawsze trafia na miejsce bezpiecznie i na czas. 

Transport Ponadgabarytowy

Zobacz naszą flotę

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną a znajdę potrzebne Ci rozwiązanie. Zadzwoń +48 601 994 126

Małgorzata SulewskaKierownik Transportu