Wszystkie naczepy z systemem BDE

Większe możliwości, niższe koszty

Szybko rozsuwalna plandeka i tylne drzwi

Szybko rozsuwalna plandeka, przesuwany i hydraulicznie podnoszony dach i tylne drzwi pozwalają na szybki załadunek i rozładunek.

Zwiększona powierzchnia do załadunku

System BDE pozwala maksymalnie wykorzystać całą przestrzeń ładunkową naczepy znacząca ułatwiając załadunek nietypowych towarów.

Prosty załadunek od góry, od boku oraz od tyłu

Innowacyjna konstrukcja naczep z systemem BDE umożliwia sprawny załadunek z każdej strony naczepy.

BDE znaczy o 28% więcej ładunku

Innowacyjny system załadunku i rozładunku

Podjazdy

Wszystkie naczepy JANG posiadają podjazdy z myślą o przewozie ciężkich maszyn.

Szybko rozsuwalna plandeka

Szybki i sprawny załadunek/rozładunek.

Rozsuwalne drzwi

Drzwi rozsuwają do 3,4m szerokości.

Rozsuwany dach

Ułatwia załadunek i rozładunek od góry.

Oszczędność przy nietypowym załadunku

Przewóz ładunku ponadnormatywnego w cenie standardowego

Naczepy JANG z systemem Back Door Extension posiadają 100m³ przestrzeni załadunkowej i 3m wysokości wewnętrznej co pozwala sprawnie i efektywnie transportować nietypowe towary trudne do załadunku (np: prefabrykaty, sprzęt budowlany) czy też towary lekkie o dużej objętości (np: materiały izolacyjne). Każda MEGA w taborze JANG została wyposażona w system BDE co oznacza, że w parze z usprawnionym załadunkiem idzie standardowy limit obciążenia do 24t. Pozwala to na efektywny transport nietypowych ładunków a w szczególności automotive czy AGD. Ułatwiony dostęp dzięki rozsuwanym plandekom, podnoszonemu dachowi oraz drzwiom rozsuwanym do 3,4m, umożliwia szybki załadunek i rozładunek z każdej strony naczepy.

Jak to działa

Sprawniejszy proces załadunku i rozładunku

Przed załadunkiem słupki są rozsuwane aby ułatwić rozmieszczenie towaru na naczepie. Po załadowaniu całej naczepy, słupki się zsuwają i wręcz „dociskają” załadowany towar. Dzięki temu wykorzystywana jest praktycznie cała powierzchnia załadunkowa naczepy. Rozsuwane słupki, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie całej powierzchni ładunkowej  (28% więcej w stosunku do naczep standardowych).

Czym jest system BDE dla Klienta

Bezpieczny przewóz większej ilości towaru

Korzyścią płynącą dla Klienta z zastosowania naczep z systemem BDE jest fakt, że spełniają one wszystkie kryteria naczep kurtynowych MEGA. Pomimo zaawansowanej technologii umożliwiającej zwiększenie objętości naczepy na czas załadunku/rozładunku, wciąż jest to naczepa spełniające wszystkie normy bezpieczeństwa. Oznacza to, że towary, trudne do załadunku, które często lądowały na specjalistycznych naczepach gabarytowych mogą być z powodzeniem przewożone naczepami typu MEGA z systemem BDE firmy JANG.

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną a znajdę potrzebne Ci rozwiązanie. Zadzwoń +48 536 335 550

Robert Rosiak